Пільговий кредит на будівництво (придбання) житла за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла

До уваги бажаючих отримати пільговий іпотечний кредит на будівництво житла!

Сьогодні в Україні молоді громадяни, які  потребують поліпшення житлових умов, мають можливість придбати житло у кредит на пільгових умовах (за відсотковою ставкою в розмірі облікової ставкиНБУ) за рахунок власних  коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Держмолодьжитло).

 

Кредити надаються у об'єктах незавершеного будівництва, визначених відповідно до Порядку визначення об’єктів житлового будівництва, на будівництво (реконструкцію) і придбання житла у яких можуть спрямовуватись кошти, затвердженого правлінням Держмолодьжитла.

Термін повернення кредиту - до 20 років

Відсоткова ставка - 17,5 % річних (для військовослужбовців - 0% до закінчення особливго періоду)

Розрахунок розміру кредиту здійснюється з урахуванням нормативної площі (21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю) та найменшого показника експертної, договірної або граничної вартості житла, що придбавається (нормативна вартість).

Гранична вартість 1 кв. метра загальної площі житла для м. Одеси - 19 866 грн.

 

Право на отримання кредиту для придбання житла зі статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни:

- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім’ї – чоловіка і дружини);

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу не більшу за 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- залишок середньомісячного доходу сім’ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не менший за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім’ї.

 

Першочергове право на отримання довгострокового пільгового кредиту мають:

- внутрішньо перемішені особи,

- учасники АТО,

- члени сімей загиблих учасників АТО,

- особи з інвалідністю, отриманою внаслідок ушкоджень під час участі в "революції гідності"

 

Увага!  Подати документи можна одним з наступних способів:

-  в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла або відправивши на електронну адресу нашого  управління;

- на паперових носіях особисто заявником (пн-чтв з 10.00 до 17.00, пт  з  10.00 до 16.00 за адресою: м.Одеса, вул. Канатна, 83, 7-й поверх, 711 каб.)

телефон для довідок: 048 729 49 67

 

--->        ДЕТАЛЬНІШЕ

--->ПОДАТИ ЗАЯВУ-АНКЕТУ

--->       Інструкція