До уваги громадян, які подали заяви на отримання держпідтримки за програмою «Доступне житло»

Одеське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про надходження коштів на рахунки управління, відповідно до розподілу коштів з загального державного бюджету на 2019 рік за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» в обсязі 800 000,00 грн.

Враховуючи обсяги фінансування, відмови від отримання кредитів (у 2019 році) окремих кандидатів Одеське регіональне управління Держмолодьжитла звертається до наступних громадян:  

Реєстр № первинної заяви

Дата реєстрації первинної заяви

Прізвище, ім'я, по-батькові громадянина - кандидата  на отримання держпідтримки

1405.12.2017Сай Н.П.
1806.12.2017Козлова Д.В.
2207.12.2017Клочков Д.С.


Для отримання державної підтримки Вам необхідно  протягом 
10 календарних днів ОСОБИСТО або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата,  подати (в порядку черговості) до Одеського РУ Держмолодьжитла заяву про надання державної підтримки та наступні докумунти:

для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

У разі не подання документів у зазначений термін, державна підтримка буде надана іншим громадянам із списку кандидатів.

 

Звертаємо увагу про ЗМІНИ 

згідно постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 №819:

1. Громадяни самостійно обирають об’єкт в новобудові, з врахуванням наступних критеріїв: строк будівництва об’єкта не перевищує 12 місяців з моменту підписання договору про придбання, вартість квадратного метра в об’єкті не повинна перевищувати граничну вартість 1 кв. м. доступного житла визначену п.5 Порядку (а саме: для м. Одеси гранична вартість 1 кв. м.  становить 19 866 грн.), наявність дозвільних документів на виконання будівельних робіт та права на земельну ділянку у Забудовника, не порушено провадження у справі про банкрутство Забудовника.

2. Було змінено значення терміну члени сім’ї, а саме: дружина (чоловік), їх неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти.

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/819-2018-п