До уваги громадян, які подали заяви на отримання держпідтримки за програмою «Доступне житло»

   Одеське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про наявність коштів в обсязі на рахунку в розмірі 2 348 932 грн  відповідно до розподілу бюджетних коштів на 2019 рік за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» (з урахуванням залишку у попередньому періоді)

    Враховуючи вже подані заяви громадян (на розгляд Мінрегіону)  розрахунково можуть бути включені до переліку одержувачів державної підтримки (на суму 1 878 075 грн.) наступні громадяни:

 

Реєстр № первинної заяви

Дата реєстрації первинної заяви

Прізвище, ім'я, по-батькові громадянина - кандидата  на отримання держпідтримки

   

30

08.12.2017

   Краснопер В.А (доопрацювання)

32

08.12.2017

Глухова Н.Ю.

   

 

Для отримання державної підтримки Вам необхідно  протягом 5 робочих днів ОСОБИСТО або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата,  подати до Одеського РУ Держмолодьжитла заяву про надання державної підтримки та наступні докумунти:

 для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

для внутрішньо переміщених осіб

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком 

При цьому, відповідно до п. 12-1 Порядку державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2018 р. №819 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2019 р. № 895), забудовник має укласти відповідний договір з Одеським РУ Держмолодьжитла. 

 

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

У разі не подання документів у зазначений термін, державна підтримка буде надана іншим громадянам із списку кандидатів.