До уваги громадян, які подали заяви на отримання держпідтримки за програмою «Доступне житло»

   Одеське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про наявність коштів в обсязі 1 247 932 грн.  відповідно до розподілу бюджетних коштів на 2019 рік за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» (з урахуванням залишку у попередньому періоді)

     Враховуючи вищезазначене розрахунково можуть бути включені до переліку одержувачів державної підтримки наступні громадяни:

  

Реєстр № первинної заяви

Дата реєстрації первинної заяви

Прізвище, ім'я, по-батькові громадянина - кандидата  на отримання держпідтримки

30

08.12.2017

Краснопер В.А.

Для отримання державної підтримки Вам необхідно  протягом 10 календарних днів ОСОБИСТО або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата,  подати до Одеського РУ Держмолодьжитла заяву про надання державної підтримки та наступні докумунти:

 для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

для внутрішньо переміщених осіб

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

У разі не подання документів у зазначений термін, державна підтримка буде надана іншим громадянам із списку кандидатів.

 

Звертаємо увагу про ЗМІНИ 

згідно постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 №819:

1. Громадяни самостійно обирають об’єкт в новобудові, з врахуванням наступних критеріїв: строк будівництва об’єкта не перевищує 12 місяців з моменту підписання договору про придбання, вартість квадратного метра в об’єкті не повинна перевищувати граничну вартість 1 кв. м. доступного житла визначену п.5 Порядку (а саме: для м. Одеси гранична вартість 1 кв. м.  становить 19 866 грн.), наявність дозвільних документів на виконання будівельних робіт та права на земельну ділянку у Забудовника, не порушено провадження у справі про банкрутство Забудовника.

2. Було змінено значення терміну члени сім’ї, а саме: дружина (чоловік), їх неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти.

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/819-2018-п