ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ.

До Уваги громодян з числа внутрішньо переміщених осіб,

які зареєстровані як кандидати для отримання кредиту в рамках проєкту "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб"

Відповідно до умов Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту,наданих Кредитною установою для відбудови (KFW) ,затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 28 квітня 2021 року 451 (далі -Порядок),

17 листопада 2021 року о 13.00 год. Держмолодьжитлом Буде здійснено відбір переможців з числа кандидатів шляхом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker.com),що запропоноване Імплементаційним консультантом (IPC GmbH)та погоджене KFW і відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.

   З метою забезпечення всебічного контролю за відбором переможців з числа зареєстрованих у реєстрі кандидатів процедура відбору буде здійснюватися за участю представників Мінінтеграції ,Імплементаційного консультанта та Держмолодьжитла.

Заплановано Здійснення відбору 100 переможців з числа зареєстрованих кандидатів.

За результатами проведеного відбору регіональні управління  Держмолодьжитла не пізніше ніж наступного робочого дня повідомлять переможців про необхідність подання документів ,визначених Порядком.

   Окрім того,перелік переможців проведеного відбору буде опубліковано на офіційному веб-сайті Держмолодьжитла та його управлінь.

   Щиро Бажаємо удачі кожному кандидату.

   Звертаємо увагу!

  Формування реєстру припиняється на добу ,протягом якої здійснюється відбір переможців з числа зареєстрованих у реєстрі кандидатів.Прийом заяв від кандидатів для включення до реєстру буде відновлено з наступного дня після проведення відбору -з 18.11.2021.